Takipli Online Diyet


...Birebir ya da Online Randevu alın

Sizlerin hızlı, kolay, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz, varsa hastalıklarınızın tedavisine de destek olarak sağlığınıza sağlık katabilmek temel prensibimdir. Online olarak Kredi kartınızla %100 Güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Whatsapptan yazmak için tıklayın.


Ana Sayfa / Takipli Online Diyet

TAKİPLİ ONLINE DİYET

Takipli online programlara katılmak için yaşadığınız şehir veya ülkenin hiçbir önemi yok. Çünkü size sadece bir telefon uzaktayım. Takipli online programlar ile uzakları yakın yapıyoruz. Hatta Ankara içinde yaşayanların bile pandemi sürecinde takipli online programlara katılma isteği oldukça yüksek.

İki tane takipli online program bulunmaktadır. 

1-Klasik program

2-VIP program

Kişi psikolojisine, iş ve ev yaşantısına hatta maddi açıdan bile değerlendirme yaparak kendine uygun olan programı seçebilir. Tabi ki ben de bu aşamada kişiyi kendisine en uygun olanı seçmesi konusunda yönlendiriyorum. 

1-Klasik programda başvuru ve ödeme aşaması bittikten sonra mutlaka hekim kontrolünden geçmesini ve doğru tartan bir tartısı yoksa edinmesini istiyorum. 

Klasik takipli online diyet programında ,kişinin randevusu oluşturuluyor ve bir gün önce hatırlatma mesajı gönderiliyor. Ertesi sabah whatsapp ile tartılıp fotoğrafını göndermesi isteniyor. İlk görüşme biraz uzun süren bir randevudur. Bu görüşmede kişi görüntülü olmasını istiyorsa whatsapp dan görüntülü sohbet ediyoruz. Bazen kişiler görüntü olmasını sevmediklerinden ısrarcı olmayıp telefon ile sohbete devam ediyoruz. 

İlk görüşmede beslenme alışkanlığı, iş ve ev yaşantıs, psikolojisi, hastalıkları, varsa ilaçları ve kilosu baz alınarak program oluşturulur. Program konusunda mutlaka hem fikir olunur. Hem fikir olduktan sonra oluşturulan program mail veya whatsapp ile kişiye gönderilir. 1 aylık pakette haftada 1 olmak üzere toplam 4 görüşme yapılmaktadır. Her hafta program kişinin değişen kilosuna ve özel isteklerine göre yeniden düzenlenir. 

Takipli klasik online programda yağ yakıcı kürler vererek daha hızlı, daha kolay ve bir o kadarda sağlıklı kilo vermeniz sağlanıyor. Hedefe ulaşmak için el ele, omuz omuza vererek ,güle oynaya hatta bol bol sohbet de ediyoruz. Asla kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz. Kafanıza takılanlar olduğunda telefonla veya whatsapp ile ulaşabiliyorsunuz.

2-VIP programda başvuru ve ödeme aşaması bittikten sonra mutlaka hekim kontrolünden geçmesini ve doğru tartan bir tartısı yoksa edinmesini istiyorum. 

VIP takipli online diyet programında ,kişinin randevusu oluşturuluyor ve bir gün önce hatırlatma mesajı gönderiliyor. Ertesi sabah whatsapp ile tartılıp fotoğrafını göndermesi isteniyor. İlk görüşme biraz uzun süren bir randevudur. Bu görüşmede kişi görüntülü olmasını istiyorsa whatsapp dan görüntülü sohbet ediyoruz. Bazen kişiler görüntü olmasını sevmediklerinden ısrarcı olmayıp telefon ile sohbete devam ediyoruz. 

İlk görüşmede beslenme alışkanlığı, iş ve ev yaşantıs, psikolojisi, hastalıkları, varsa ilaçları ve kilosu baz alınarak program oluşturulur. Program konusunda mutlaka hem fikir olunur. Hem fikir olduktan sonra oluşturulan program mail veya whatsapp ile kişiye gönderilir. 1 aylık pakette haftada 2 olmak üzere toplam 8 görüşme ve günlük beslenme takibi yapılmaktadır. Her görüşmede ihtiyaca göre program yeniden düzenlenir. 

Takipli VIP online programda yağ yakıcı kürler vererek daha hızlı, daha kolay ve bir o kadarda sağlıklı kilo vermeniz sağlanıyor. Hedefe ulaşmak için el ele, omuz omuza vererek ,güle oynaya hatta bol bol sohbet de ediyoruz. Günlük beslenme takibi yaptığım için anlık müdahalede bulunabiliyorum. Özel bir davet varsa veya ani gelişen durumlara karşı daima hazırlıklı oluyoruz. Böylece kilo verme süreci daha da kolaylaşıyor. Asla ama asla kendinizi yalnız hissetmiyorsunuz. Bu kadar yakın takip hiç merak etmeyin sıkıcı bir havada yada öğretmen tarzında gerçekleşmiyor. 

Kilo verirken sistemi öğretip, kendinizi asla “ diyette “ hissetmemenizi sağlamak temel prensibimdir.

Hedef kiloya ulaştıktan sonra da aylık koruma programları ile yaşam biçiminizi komple değiştiriyorum.

Temel prensibim , sürdürülebilir beslenme, sürdürülebilir egzersiz kısaca sürdürülebilir yaşam biçimidir.

Sağlıkla ve aşkla kalın

Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe


...
Birebir ya da Online Randevu alın

Sizlerin hızlı, kolay, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz, varsa hastalıklarınızın tedavisine de destek olarak sağlığınıza sağlık katabilmek temel prensibimdir.Online olarak Kredi kartınızla %100 Güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Diyet Randevusu için tıklayınız

Bilgi & Randevu Alın

Daha fazla bilgi ve randevu oluşturmak için lütfen bizi arayın.

Biz Sizi Arayalım

Aklınıza takılan soruları cevaplayabilir, bilgi edinmek istediğiniz konuda size bilgi verebiliriz.