Ankara En iyi diyetisyen

Ana Sayfa / Ankara En iyi diyetisyen

Son yıllarda obezite oranlarındaki artış nedeni ile diyetisyen arayışları daha da çok artmaya başlamıştır. 

Özellikle de pandemi döneminde hareketsiz yaşantı, evlerden çalıştığımız dönemin çok uzun olması kilo almayı artıran en büyük neden oldu. Hatta pandemi döneminde Türkiye’nin aldığı kilo ortalaması 6.6 kg gibi yüksek bir rakamdır.

Kilolar alındıkça elbette ki hastalıklarda artmaya başladı. Kan tahlilleri bozuldu. Hastalıklarla daha rahat mücadele edebilmek için de diyetisyen arayışları arttı.

Ben Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe…

Ankara’da Diyetisyen Neslihan Aktepe Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’nın kurucusuyum. Ankara şehrinde Ankara diyetisyeni olarak hizmet veriyorum.

Amacımız “Ankara en iyi diyetisyen” ünvanını almak…

“ Ankara en iyi diyetisyen”i olmak için gerçekten çok çaba sarf ediyoruz…

Şu ana kadar yaptıklarımız ve sonucunda danışanlardan gelen tepkiler, sonuçlar, yorumlar şükürler olsun ki “ Ankara en iyi diyetisyen “ olduğumuzun göstergeleri…

Şu ana kadar yaptıklarımız bundan sonra yapmak istediklerimiz konusunda da bize yön veriyor.

Amacımız sadece “ Ankara en iyi diyetisyen “ olmak değil, “ Türkiye’nin en iyi diyetisyeni” olmak…

Her gün bunun için çalışıp, yeni projeler üretiyoruz…

Hem “ Ankara en iyi diyetisyen” hem de “ Türkiye en iyi diyetisyen” olmak demek koşulsuz danışan mutluluğu demek.

Danışanlar geldiğinde güler yüz ,ilgi alakayı gördüklerinde çok mutlu olurlar. Her daim ter temiz bir ofis ortamı olmasına ve pandemi kurallarına uyulmasına özen gösteririm.

Çok ciddi bir danışan takibi vardır. Uzun uzun görüşmeler yapılır. Elbette ki amaç Ankara en iyi diyetisyen denildiğinde akla gelen ilk isim olmak.

Danışanlara kvkk ( kişisel verilerin korunması kanunu ) uyarınca detaylı bilgiler verilir. Avukatlar tarafından hazırlanan formlar önce anlatılır, ardından onaylı imza alınır. Danışan gizliliği hem bilgi, hem de isim anlamında çok önem verdiğimiz bir konudur.

1988-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mezuniyetin ardından satış ve pazarlama alanlarında dünya devi olan ilaç firmalarında görev yaptım. Ardından edindiğim bu bilgileri diyetisyenlik mesleğim ile birleştirerek kıymetli danışanlarımı ofisimde kabul etmeye başladım.

Bir çok gazete ve dergilerde yazılarım yayınlandı. Sayısız tv programına konuk oldum. Trt Radyo’da sayısız kez konuk olmanın dışında 2 sene Kent Radyo’da program yaptım. Bir çok etkinlikte, firmalarda konuşmalar yaptım. 

Aşk Tadında Diyet kitabının da yazarıyım…

Ankara Diyetisyen olarak Ankara’da Via Flat İş Merkezindeki ofisim kat:3 no:87 de bulunmaktadır.

Ankara Diyetisyen olarak çok sayıda danışanımın hayallerine ulaşmasını sağlarken aynı zamanda sağlıklarına sağlık katmalarına da destek oldum.

Ankara en iyi diyetisyen olarak hem Ankara’da yaşayanlara hizmet verirken aynı zamanda online hizmetlerimiz ile diğer illerde ,hatta dünyanın başka ülkelerinde yaşayanlara da hizmet vermekteyiz…

Ankara en iyi diyetisyen olarak ilk hedefimiz kolay ulaşılabilmek. Kolay ulaşılmaktan kastımız ise hem telefon, hem de adres açısındandır. Ofisin konumu her semtten kolay ulaşılabilmeyi sağlamaktadır. Telefonlarımızda yine aynı şekildedir. Hatta 7/24 cevap verdiğimiz 0850 304 5601 nolu whatsapp iletişim hattımız bulunmaktadır.

Ofisimizde vale, otopark seçeneklerinin olması ,metro ve otobüs ve dolmuşla kolay ulaşılması büyük avantaj sağlamaktadır.

Ankara en iyi diyetisyen olarak hizmet verirken danışan mutluluğuna çok önem veriyorum. Kıymetli danışanlarım beni tercih ettiklerinde güler yüz ve yüksek motivasyonla karşılanacaklarını bilmeliler. Ayrıca her daim danışanlarımın yanında olurum. Birlikte güler, birlikte ağlar, birlikte başarıya el ele ,omuz omuza gideriz.

Amaç sadece kilo verdirmek değildir. Aynı zamanda sağlığına sağlık katmaktır. Kıymetli danışanım geldiğinde mutlaka hekim kontrolünden geçip kan tahlili yaptırmasını isterim. Kan sonuçlarına göre beslenme planını oluştururum.

Kıymetli danışanımın kan sonuçları, varsa hastalığı, kullandığı ilaçlar, sosyal durumu, ekonomik durumu, psikolojik durumu, beslenme alışkanlığı, haftalık vücut analizi ve egzersiz yapma durumuna göre kişiye özel beslenme programı oluştururum.

Kesinlikle kişiye özeldir program. Çünkü vücuduna dokunan besinler bile analiz edilir. Gece uykusu sorulur, duygusal açlığı varsa ona göre davranılır… Egzersiz yapmıyorsa, su içmiyorsa, kabızlık sorunu yaşıyorsa plan ona göre düzenlenir. 

Çok yüksek motivasyon vardır. Çünkü motivasyon olmazsa dünyanın en iyi beslenme programı bile hazırlanmış olsa sonu hüsranla biter. Başarı el ele , omuz omuza çalışarak gelir…

Amacımız sadece “ Ankara en iyi diyetisyen “ olmak değil, “ Türkiye’nin en iyi diyetisyeni” olmak…

“ Ankara en iyi diyetisyen”i olmak için gerçekten çok çaba sarf ediyoruz…

Şu ana kadar yaptıklarımız ve sonucunda danışanlardan gelen tepkiler, sonuçlar, yorumlar şükürler olsun ki “ Ankara en iyi diyetisyen “ olduğumuzun göstergeleri…

Daha yapılacak çok iş var. Çok proje var…

Sağlıkla ve aşkla kalın

Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe


...
Birebir ya da Online Randevu alın

Sizlerin hızlı, kolay, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz, varsa hastalıklarınızın tedavisine de destek olarak sağlığınıza sağlık katabilmek temel prensibimdir.Online olarak Kredi kartınızla %100 Güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Diyet Randevusu için tıklayınız

Bilgi & Randevu Alın

Daha fazla bilgi ve randevu oluşturmak için lütfen bizi arayın.

Biz Sizi Arayalım

Aklınıza takılan soruları cevaplayabilir, bilgi edinmek istediğiniz konuda size bilgi verebiliriz.