Ankara Diyetisyen

Ana Sayfa / Ankara Diyetisyen

Merhaba, ben Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe…

1988-1992 yılları arasında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Mezuniyetin ardından satış ve pazarlama alanlarında dünya devi olan ilaç firmalarında görev yaptım. Ardından edindiğim bu bilgileri diyetisyenlik mesleğim ile birleştirerek kıymetli danışanlarımı ofisimde kabul etmeye başladım.

Ankara Diyetisyen olarak Ankara’da Via Flat İş Merkezinde hizmet veriyorum.

Ankara Diyetisyen olarak ofisimin ismi Diyetisyen Neslihan Aktepe Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’dır.

Ankara Diyetisyen olarak çok sayıda danışanımın hayallerine ulaşmasını sağlarken aynı zamanda sağlıklarına sağlık katmalarına da destek oldum.

Ankara Diyetisyen olarak hem Ankara’da yaşayanlara hizmet verirken aynı zamanda online hizmetlerimiz ile diğer illerde ,hatta dünyanın başka ülkelerinde yaşayanlara da hizmet vermekteyiz…

Ankara Diyetisyen olarak ilk hedefimiz kolay ulaşılabilmek. Kolay ulaşılmaktan kastımız ise hem telefon, hem de adres açısındandır. Ofisin konumu her semtten kolay ulaşılabilmeyi sağlamaktadır. Telefonlarımızda yine aynı şekildedir. Hatta 7/24 cevap verdiğimiz 0850 304 5601 nolu whatsapp iletişim hattımız bulunmaktadır.

Ofisimizde vale, otopark seçeneklerinin olması ,metro ve otobüs ve dolmuşla kolay ulaşılması büyük avantaj sağlamaktadır.

Ankara Diyetisyen olarak hizmet verirken danışan mutluluğuna çok önem veriyorum. Kıymetli danışanlarım beni tercih ettiklerinde güler yüz ve yüksek motivasyonla karşılanacaklarını bilmeliler. Ayrıca her daim danışanlarımın yanında olurum. Birlikte güler, birlikte ağlar, birlikte başarıya el ele ,omuz omuza gideriz.

Çalışmalarımda temel prensip bilgi gizliliğidir. Yapılan hiçbir ölçüm, alınan bilgi ve konuşulanlar, yazılanlar başka bir yerde paylaşılmaz. Paylaşılacak olanlar içinde danışanlardan onay alınır. Gizlilik prensibimiz tam uygulanır…

Amaç sadece kilo verdirmek değildir. Aynı zamanda sağlığına sağlık katmaktır. Kıymetli danışanım geldiğinde mutlaka hekim kontrolünden geçip kan tahlili yaptırmasını isterim. Kan sonuçlarına göre beslenme planını oluştururum.

Kıymetli danışanımın kan sonuçları, varsa hastalığı, kullandığı ilaçlar, sosyal durumu, ekonomik durumu, psikolojik durumu, beslenme alışkanlığı, haftalık vücut analizi ve egzersiz yapma durumuna göre kişiye özel beslenme programı oluştururum.

Kesinlikle kişiye özeldir program. Çünkü vücuduna dokunan besinler bile analiz edilir. Gece uykusu sorulur, duygusal açlığı varsa ona göre davranılır… Egzersiz yapmıyorsa, su içmiyorsa, kabızlık sorunu yaşıyorsa plan ona göre düzenlenir. 

Çok yüksek motivasyon vardır. Çünkü motivasyon olmazsa dünyanın en iyi beslenme programı bile hazırlanmış olsa sonu hüsranla biter. Başarı el ele , omuz omuza çalışarak gelir…

Her zaman yanınızdayım… Bu his danışanlarıma çok büyük güven verir. Güvenle çıktığımız yolu yaşam biçimine dönüştürürüz. En sonunda da koruma programı ile tam anlamı ile kalıcı hale getiririz. 

Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek işin kolay tarafıdır. Esas konu onu yaşam biçimine dönüştürüp korumaktır.

Ankara Diyetisyen olarak danışanlarıma bu hizmeti sunuyorum…

Sağlıkla ve aşkla kalın

Diyetisyen Neslihan Öztürk Aktepe


...
Birebir ya da Online Randevu alın

Sizlerin hızlı, kolay, sağlıklı ve kalıcı kilo vermeniz, varsa hastalıklarınızın tedavisine de destek olarak sağlığınıza sağlık katabilmek temel prensibimdir.Online olarak Kredi kartınızla %100 Güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Diyet Randevusu için tıklayınız

Bilgi & Randevu Alın

Daha fazla bilgi ve randevu oluşturmak için lütfen bizi arayın.

Biz Sizi Arayalım

Aklınıza takılan soruları cevaplayabilir, bilgi edinmek istediğiniz konuda size bilgi verebiliriz.